Ettevõtlus on mulle juba lapsest saati suurt huvi pakkunud, sest mu sugulased on mind tohutult inspireerinud. 2014. aastal osalesime sõbrannadega (Elina ja Getlin) Tallinna Limonaadipäeval, kus noortel oli võimalus teenida oma enda äriplaani alusel. Meie tiim "Kolm sidrunit" tuli sellel võistlusel esimeseks!


  • 2016. aastal läbisin koolinoorte äriiideede konkursi Bright Minds, mida korralda TTÜ Mektory Tehnoloogiakool koostöös Swedpankiga. Meie tiim Petific jõudis 20 finalisiti hulka.
  • 2017. aastal lõin enda esimese õpilasfirma - VV Koolitus, mis vahendas minu loodud youtuberi koolituse teenust.
  • Sama aasta sügisel läbisin JA Alumni Estonia korraldatud 48h hakkatoni, kust sain täiendavaid teadmisi õpilasfirma rajamise osas.

Suvel korraldas Eesti 2.0 suvekooli "Hüppelaud", kus mul avanes võimalus juhtida oma 5-liikmelist tiimi. Nädala ajaga saime valmis oma projekti MÕHTU (Mõnus Õhtu) äpi prototüübi, veebilehe ja tuleviku äriplaani.

Programmi jooksul käis meile esinemas palju tuntuid Eesti inimesi ja nende seas ka Kelly Sildaru. Nädala lõpus kajastas meid meedia ning mina sain paari sõnaga tutvustada enda projekti "Aktuaalsele Kaamerale".


Samal aastal asutasin enda teise õpilasfirma Notest'i, mis tootis kaks-ühes ruudujoonelisi vihikuid. Aasta ajaga müüsime üle 1200 vihiku ning kevadel saime Eesti õpilasfirmade konkursi finaalis 2018 Rahvalemmiku tiitli. Selle puhul kutsuti meid Stenbocki majja külla, kus meil oli võimalus kohtuda peaminstri Jüri Ratasega.


Järgmise sammuna plaanin registreerida oma enda firma! :)