Ma olen valmis arutama koostöövõimalusi erinevate brändide ja ettevõtetega. Minu kanalite vaatajaskond on peamiselt 13-34 aastased Eesti noored, kellele meeldib eestikeelne originaalne, humoorikas ja kvaliteetne sisu.

Minu kanalid erinevad paljudest teistest tegijatest kõrge kvaliteedi poolest. Ma teen videoid harvem, aga panustan ühe video tegemiseks oluliselt rohkem aega, et tulemus oleks vaatamist väärt. Ma olen endale seadnud kõrged eesmärgid ja tahan teha vaid väga häid videoid ja pilte.Minu kanalite jälgijate arv kasvab kiiresti, kuid seejuures on fännide aktiivsus jätkuvalt väga kõrge. Näiteks minu

Instagrami fotosid Like’b tavaliselt 10% jälgijatest, kui turu keskmine on tavaliselt 5-8%.Youtube videod saavad tavaliselt 20-50 tuhat vaatamist ning 2500-5000 Like'i, mis näitab, et fännid vaatavad igat videot suure huviga. Vlogid on pikemad ja seetõttu saavad veidi vähem vaatamisi, kuid toovad pidevalt uusi jälgijaid.


Mulle meeldib sport, reisimine, ilu ja mood ning pööran suurt tähelepanu tervislikele eluviisidele ja toitumisele. Seetõttu eelistan teha koostööd sarnaste väärtustega brändidega.


Tänaseks olen koostööd teinud mitmete suur brändidega nagu Coca-Cola, Samsung, Fitbit, Kotex, Mentos, Rimi, Rademar, H&M, NYX Professional Makeup, Telia, Tasku keskus, Tervise Arengu Instituut, ChangeMakers Academy, Getter Jaani, Opiq ja palju muud.


Koostööpakkumiste osas võtke ühendust victoriavillig.production@gmail.com