Mul on Youtube's 4 kanalit:
  • Victoria Villig -  kõige populaarsem, peamiselt kooliteemalised naljasketšid
  • Planeet Vicky - VLOGi kanal reisidest ja põnevatest sündmustest
  • Youchickid  - grupikanal koos Maria Rannavälja ja Sidniga
  • Kirsitšilli - elustiili podcast, kus jagan piinlikult ausaid vestlusi

Algus?

Videoid hakkasin ma tegema juba 2011. aastal. Koos sõbrannadega tegime järele oma lemmik seriaale, lavastasime anekdoote või lihtsalt improviseerisime kaamera ees.

Esimene video?

Minu esimene video, mille ma YouTube'i üles laadisin oli "Heeringas Veenuse Õlal paroodia". Sellest ajast saati olen hakanud ka üles filmima oma reise ja lavastanud erinevaid naljas sketše.

Plahvatuslik kasv?

Oma Victoria Villig YouTube'i kanaliga olen aktiivselt tegelenud 2015. aasta sügisest. Sellel läks algusest peale väga hästi: 10 kuuga 10,000 tellijat! Victoria Villigu kanali kaudu soovin inimesteni tuua originaalset ja kvaliteetset sisu. Minu kõige populaarsem žanr on kooliteemalised naljasketšid. 

Videote tegemise protsess?

Videote tegemine algab minu jaoks stsenaariumi kirjutamisest. Sellele järgneb osatäitjate otsimine, aegade planeerimine, kohtade leidmine, filmimine, monteerimine, tagasisideme kogumine ja lõpuks video üles laadimine. Tundub keeruline ja aeganõudev - aga just need mitmekülgsed tegevused mulle väga meeldivadki. Minu jaoks on iga video nagu omaette lühifilm, mis räägib oma loo ja peaks vaatajale tekitama positiivseid emotsioone.

Tehnika?

Filmimiseks filmimiseks kasutan üldiselt  Sony A6400 kaamerat, kuid vahel ka oma telefoni (iPhone 11 Pro Max). Heli salvestan Rode Videomic Pro Plus-ga. Videoid monteerin arvutis Adobe Premiere Pro-ga. Keskmiselt kulub ühe sketchi filmimiseks 1-2 päeva ning töötlemiseks 1-3 nädalat, sõltuvalt materjali hulgast ja sobiva muusika leidmise keerukusest. Vlogide töötlemiseks kulub tavaliselt 1-3 päeva.

Tagasiside?

Mulle meeldib lugeda kanali fännide ja vaatajate kommentaare. Positiivne vastukaja annab motivatsiooni uute videote tegemiseks. Eriti lahe on kanali vaatajaid ja fänne kohata päriselus. Ootan jätkuvalt oma videote kohta tagasisidet ja võimalusel proovin saadud ideid ning soovitusi uutes videotes kasutada :)