MINUST

Ma olen 22-aastane neiu, kes sündis-kasvas Tallinnas ning elab hetkel Los Angeleses. Ma olen täiskohaga üliõpilane, kellel on aktiivne ja tervislik elustiil. Energiline, loov, julge, ettevõtlik ja mitmekülgne on top5 omadussõna, mis kirjeldavad mind kõige paremini. Mul on alati olnud palju huvisid ning tahan pidevalt proovida võimalikult uusi ja erinevaid asju. Mida rohkem mugavustsoonist väljaspool, seda parem!

Lõbus fakt: olen alati olnud täiskarsklane.

Kelleks Sa tahad saada?

Lasteaias meeldis mulle korraldada üheinimese etendusi ja esineda oma rühmakaaslastele. Algklassides unistasin saada luuletajaks ja moedisaineriks. Panin kokku oma väikese luulekogu ja võitsin Montoni disainikonkursi, kus minu disainitud poiste kargopüksid läksid tootmisesse. Põhikoolis tärkas mul huvi filminduse ja ettevõtluse vastu. 2014. aastal osalesin sõbrannadega Tallinna esimesel Limonaadipäeval, kus noortel oli võimalus teenida taskuraha oma äriplaani alusel. Meie tiim "Kolm sidrunit" tuli sellel võistlusel esimeseks! Filmimis- ja monteerimisoskust hakkasin lihvima “punase vaiba” esilinastusega. Gümnaasiumis otsustasin täielikult pühenduda sotsiaalmeedia sisuloomele. Instagramis jagasin oma igapäevaelu ja YouTube’i laadisin kooliteemalisi naljasketše. Pärast keskkooli lõppu tekkis mul suurem huvi filminduse vastu, seega otsustasin astuda mugavustsoonist välja ja kolida üksinda elama Hollywoodi, filmitööstuse südamesse, mis asub Los Angeleses, Ameerika Ühendriikides.

Hariduskäik?

Kuni kuuenda klassini käisin Tallinna 21. Koolis. Põhikoolis jätkasin õpinguid Tallinna Reaalkoolis. 11-sse klassi suundusin hoopis Gustav Adolfi Gümnaasiumi, mille vilistlane olen tänasel päeval. Pärast keskkooli lõppu läbisin 3-nädalase suvesemestri filmikursuse “Lights, Camera, Action!” Michigan State University’s professor Troy Hale käe all, kes on 26 kordne Emmy auhinna võitja. Pärast kodumaale naasmist otsustasin kahe vaheaasta kasuks, et arendada oma persoonibrändi ning töötada täiskohaga sotsiaalmeedia sisuloojana. 2021. aasta sügisest alustasin õpinguid American Film Institute konservatooriumis, mis kuulub maailma top3 filmiülikoolide hulka. Olen kaheaastases monteerimise eriala magistriprogrammis.

Hobid?

Mitmekülgsele inimesele kohaselt on mul kümmekond hobi. Kultuurilembelise noorena meeldib mulle vähemalt korra kuus vaadata mõnda näidendit, ooperit või balletti. Ma naudin väga enesearengu, põnevike, romantiliste draamade ja tõsielul põhinevate raamatute lugemist. Üks vägagi kasulik oskus, millest ma tunnen liiga palju lõbu, on kodu organiseerimine praktiliselt, mis tähendab, et see on jätkusuutlik. Ma olen üsna uhke oma oskuse üle korraldada edukalt üllatusi ja meeleolukaid teemapidusid. Oma loomingulisust meeldib mulle veel väljendada läbi graafilise disaini, meigi, stilistika ja kokkamise. Võimalusest olla modell kaamera ees või jagada oma teadmisi publikule, ehk teisisõnu avalikust esinemisest, ma kergelt ära ei ütle. Kõige keskkonnasõbralikum hobi, mida harrastan on kaltsukates poodlemine. Teraapiana kasutan kunsti loomist ja joonistamist. Minu lemmikviis lõõgastuda stressirohke päeva lõpus on vaadata mõnda “feel good” žanri sarja või 2000. romantilist komöödiat.

Sport?

Ma ei kujutaks oma elu ette ilma spordita. Minu esimene trenn, kuhu mu ema mind 4-aastaselt viis oli ballett, millest ma tüdinesin üsna kiirelt ära, sest see oli liiga rahulik minu tulise loomuse jaoks. Järgmisena proovisin kergejõustikku, mis pakkus mulle piisavalt vaheldust, et jäin selle ala juurde lausa neljaks aastaks. Kindluse mõttes katsetasin ka ujumist, ratsutamist ja hip-hoppi, kuid need polnud siiski mulle. Kaks aastat nõksutasin puusa nii show-, peo- kui ka rahvatantsus. Vahelduseks käisin aastakese jõusaalis ning rühmatrennides, kuid see jäi minu jaoks veidi ühekülgseks. Eelistan alati tiimialasid. Minu üleaegade lemmikud spordialad on jalgpall (4a), tennis (5a) ja Pilates (2.5a). Kõigele lisaks naudin tohutult värskes õhus liikumist - jooksmist, matkamist, jalgrattaga sõitmist, rulluisutamist, disc golfi, ning võrk- ja korvpalli. Ma ei ütle ka kunagi ära aladest, mis vajavad mingisugust lauda: rulatamine/longboardiga sõitmine, surfamine ning lumelauatamine.

Reisimine?


Minu esimene reis oli kuuekuuselt Türki. Sealt edasi olen 4-5 korda aastas maailmas ringi rännanud. Tänaseks olen külastanud 5 maailmajagu, 4 mannert, 41 erinevat riiki ja 7 osariiki Ameerika Ühendriikides. Minu vlogi kanalil on üks populaarsemaid seeriad Maailmarändur Vicky, kus jagan enda reisikogemusi. Kaugemaid kohad, kuhu rännanud olen on Jaapan, Malaisia, Uus-Meremaa, Austraalia, Keenia, Lõuna-Aafrika, Kuuba, Costa Rica, Mehhiko, Ameerika Ühendriigid ja Prantsuse Polüneesia saared. Minu unistuste sihtkohtadeks on Island, Brasiilia ja Antarktika.