Ma olen 20-aastane ja sündinud-kasvanud Tallinnas. Kuni kuuenda klassini õppisin Tallinna 21 Koolis. Põhikoolis jätkasin õpinguid Tallinna Reaalkoolis. 11-sse klassi suundusin hoopis Gustav Adolfi Gümnaasiumi, mille vilistlane olen tänasel päeval. Nüüd jätkasin "eluülikoolis" täiskohaga sisuloojana.

Minu suurim kirg on filmindus, millega olen tegelenud juba üle üheksa aasta. Hetkel on mul neli YouTube'i kanalit, üle 36,000 igakuise vaataja ning ligi 10 miljoni vaatamist. Mind on tunnustatud 2017 & 2018 aasta sketšimeistrina. Selle kohta, kuidas ma sinna aga jõudsin, saab täpsemalt lugeda siit: Minu Youtube'i teekond.


Ma pööran suurt rõhku tervislikule eluviisile, sest minu jaoks on oluline elada kaua ja õnnelikult. Üks minu lemmik harjumustest on ise teha smuutisid. Tulemust jagan tavaliselt Instagramis ning retseptid postitan Planeet Vicky YouTube'i kanalile. Veel meeldib mulle värskes õhus sportida: joosta, matkata, disc golfi mängida ja ratta, rula ning rulluiskudega sõita.

Lõbus fakt: olen täiskarsklane.Tallinna Limonaadipäeva võiduga tärkas minus 14-aastaselt ettevõtluspisik. Selles vallas olen end täiendanud mitmel programmidel ning lahe õpilasfirma teekonna läbi. Põhjalikum ülevaade on siin --> Minu teekond ettevõtjana.Üks peamisi sõnu, millega mind kirjeldatakse on loominguline. Ma armastan joonistada, kirjutada, pildistada, filmida, meikida,  jne. Mulle meeldib kõik, kus saan lasta enda mõttel lennata ning ennast väljendada. Samuti naudin tohutult kunsti tarbimist: kinos käimist, etenduse vaatamist, raamatu lugemist, galerii külastamist ja palju muud.

Lõbus fakt: kui tunded üle keevad, siis kirjutan neist luuletuse.


4-5 korda aastas pakin oma kodinad kokku ja avastan maailma. Minu vlogi kanalil on üks populaarsemaid seeriad Maailmarändur Vicky, kus jagan enda reisikogemust. Kaugemaid kohad, kuhu rännanud olen on Jaapan, Malaisia, Austraalia, Lõuna-Aafrika, Kuuba, Costa Rica, Uus-Meremaa ja Ameerika Ühendriigid. Minu unistuste sihtkohtadeks on Maldiivid, Island, Brasiilia ja Antarktika.