Korduma Kippuvad Küsimused

Sellel postitusel on 1 vastus
Paljud fännid soovivad teada minu elu ja tegemiste kohta. Tihtilugu kipuvad samad küsimused korduma. Seetõttu lisan siia järjest kõik küsimused, mida minu käest küsitakse ja loodetavasti leiate siit vastused ka oma küsimustele :)

Mis hobidega Sa tegeled?

Minu kaks kõigesuuremat kirge on filmindus ja fotograafia, millega olen tegelenud üle 5 aasta. Samuti armastan sportida. Varasemalt olen tegelenud balleti, ujumise, kergejõustiku, showtantsu, ratsutamise, tennise, võistlustantsu, sulgpalli ja jalgpalli ja rahvatantsuga. 
Loe täpsemalt minu elust...

Mis Sulle youtuberiks olemise juures meeldib?

Meeldib videosid teha, alates väljamõtlemisest, lavastamisest kuni filmimise ja monteerimiseni. Lisaks kohtun filmimise käigus uute inimestega ja saan suhelda oma fännidega. Loe täpsemalt minu Youtubest ...

Mis Sulle youtuberiks olemise juures ei meeldi?

Negatiivseid külgi on pigem vähe. Ainuke, mis mulle meelde tuleb on see, et päris tihti tuntakse mind linnas ära, aga enamasti ei julgeta rääkima tulla ja siis lihtsalt vahitakse/sosistatakse või tehakse salaja pilti.

Kas on raske olla populaarne youtuber?

Jah, kõiki asju korraga ja hästi teha on päris raske. Ma käin koolis ja trennis, suhtlen sõprade ja perega ning samal ajal proovin teha aktiivselt ägedaid videosid ja fotosid. Uneajast jääb tihtilugu puudu, aga eks magada jõuab ka vanaduspõlves :)

Kuidas Sul tekivad ideed uute videode tegemiseks?

Ma pean ennast üsna loominguliseks inimeseks ja mul on väga palju ideid. Inspiratsiooni saan igalt poolt - koolielust, teiste youtuuberite videote vaatamisest, oma elu põnevamatest olukordadest, inimestega rääkimisest ja lihtsalt unistamisest ning mõtlemisest.


Ei leidnud vastust oma küsimusele?

Jäta kommentaar minu Facebooki lehele ja ma proovin aeg-ajalt vastata Teie küsimustele. Samas palun olge kannatlikud, sest kõige suurem aeg läheb ikkagi videote valmistamisele :)
Eelmine
Youtuberi koolitus?!
Järgmine
MERCH

1 vastus

Mis eksami sa võtsid 9.kl lõpus lisa eksamiks ? Marge Anette Koort, 14. jaanuar 2017

Lisa kommentaar

Email again: